خانه / کیسه نانو ایرانی / کیسه نانو نگهدارنده صیفی جات اسپک

کیسه نانو نگهدارنده صیفی جات اسپک

آیا از مزایای استفاده از کیسه نانو نگهدارنده اطلاع کافی دارید؟ آیا میدانید بهترین روش برای بسته بندی مطمئن محصولات کشاورزی صادراتی چیست؟

یکی از مهمترین عواملی که باعث رشد اقتصادی یک کشور می شود صادرات می باشد و صادرات غیر نفتی امروزه بسیار حائز اهمیت می باشد و به دلیل غنی بودن کشور عزیزمان ایران از محصولات صادرات غیر نفتی بالاخص صادرات صیفی جات و میوه جات جزء کشور های مهم در خاور میانه و دنیا است اما در این صادرات گاهی صادر کنندگان به مشکلاتی بر می خورند از قبیل گرم شدن  و رطوبت بیش از حد که این عامل باعث فساد زود هنگام میوه جات می شود یکی از راه هایی که امروزه به ما کمک می کند کیسه نانو نگهدارنده ها هستند چرا که از کاربرد های مهم این کیسه ها بالا تر بردن ماندگاری می باشد.

به کیسه نانو نگهدارنده در حقیقت کیسه های هوشمند نگهداری موادغذایی نیز گفته می شود. این کیسه ها نه تنها توانسته اند نقش خود را در بالاتر بردن ماندگاری موادغذایی حفظ کنند بلکه برای اقتصاد یک کشور نیز به طور غیر مستقیم حائز اهمیت هستند. این کیسه ها با قیمت مناسب در ایران تولید می شود و در اختیار صادرکنندگان قرار می گیرد. بازرگانی آراد نانو تولید کننده و عرضه کننده انواع مختلف کیسه نانو نگهدارنده در ایران می باشد و به صورتی اینترنتی فروش رفته و به راحتی در دسترس صادرکنندگان قرار می گیرد.

کیسه نانو نگهدارنده
کیسه نانو نگهدارنده
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
فهیمه قاسمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120646816
آدرس کانال: aradnano@
پست الکترونیکی: aradnano64@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت کیسه آنتی باکتریال کرفس اسپک

قیمت کیسه آنتی باکتریال کرفس اسپک در ایران

قیمت کیسه آنتی باکتریال کرفس اسپک نسبت به کیسه های معمولی که برای بسته بندی …

دیدگاهتان را بنویسید