خانه / کیسه آنتی باکتریال / قیمت کیسه آنتی باکتریال کرفس اسپک در ایران

قیمت کیسه آنتی باکتریال کرفس اسپک در ایران

قیمت کیسه آنتی باکتریال کرفس اسپک نسبت به کیسه های معمولی که برای بسته بندی صادراتی این محصول استفاده میگردد مقرون به صرفه تر است. کیسه آنتی باکتریال کرفس اسپک از لحاظ کیفیت عالی بود و طراحی منحصر به فرد و شکیلی دارد. قیمت کیسه آنتی باکتریال کرفس اسپک هر کارتن ۱۵۰۰ عددی هم اکنون ۳۱۰۰۰۰۰ ریال می باشد.

قیمت کیسه آنتی باکتریال کرفس
قیمت کیسه آنتی باکتریال کرفس

انواع کرفس

کرفس از سبزیجاتی است که نه تنها در مصرف خوراکی و از نظر غذایی در بازار خرید و فروش می شود بلکه یکی از سبزیجات مورد توجه بیولوژیست ها نیز می باشد و صادرات آن از ایران امروزه رونق زیادی پیدا کرده است و انبوهی از این محصول به روسیه صادر می گردد. کرفس انواع مختلفی دارد که نمونه های زیر بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.
  1. کرفس برگی: این نوع کرفس که مصرف بسیار زیادی دارد از برگ و ساقه آن استفاده می شود. این نمونه بهترین نمونه برای مصرف خانوار و صادرات می باشد.
  2. کرفس قمری : این نوع کرفس را از ریشه ضخیم آن که درون خاک قرار دارد استفاده می کنند. مصرف این نوع کرفس در ایران زیاد متداول نمی باشد.
قیمت کیسه آنتی باکتریال کرفس
قیمت کیسه آنتی باکتریال کرفس

بهترین نوع کرفس برای صادرات

بهترین نمونه کرفس برای صادرات به روسیه و کشورهای حوزه خلیج فارس، کرفس برگی می باشد. این محصول در شهر های خوی، طارم، بندرعباس و دزفول به صورت مرغوب کشت و برداشت می شود و قابلیت خوبی برای صادرات دارد. این محصول در گلخانه های شهریار و کرج نیز با کیفیت برداشت و برای صادرات مناسب می باشد.

انواع بسته بندی کرفس صادراتی

  • کیسه نانو نگهدارنده کرفس: این نمونه کیسه ماندگاری کرفس را بالاتر می برد. و به خاطر مواد نانو قوی که دارد اجازه نفوذ هیچ میکروبی را نداده و موادی که باعث خرابی کرفس می شود را کنترل می کند.
قیمت کیسه آنتی باکتریال کرفس
قیمت کیسه آنتی باکتریال کرفس
  • کیسه آنتی باکتریال کرفس: این نمونه کیسه نسبت به نوع نانو ماندگاری کمتری دارد ولی از لحاظ کیفیت عالی بود و مواد آنتی باکتریال به کار رفته در آن از فساد قارچی محصول جلوگیری کرده و تا حد زیادی عواملی که باعث خرابی می شود را کنترل می کند.
قیمت کیسه آنتی باکتریال کرفس
قیمت کیسه آنتی باکتریال کرفس

 

قیمت کیسه آنتی باکتریال کرفس اسپک

  • کیسه نانو نگهدارنده کرفس: کیسه نانو نگهدارنده کرفس به صورت کیلویی به فروش می رسد و به علت مواد نانو به کار رفته در آن و ضخامت پایین کیسه امکان چاپ چند رنگ وجود ندارد. این محصول را با چاپ تک رنگ یا رگباری یا کیسه ساده می توان تولید نمود. قیمت هر کیلو کیسه نانو نگهدارنده کرفس بدون چاپ ۳۵۰۰۰۰ ریال می باشد. و با چاپ هر کیلو ۳۸۰۰۰۰ ریال می باشد.
  • کیسه آنتی باکتریال کرفس: کیسه آنتی باکتریال کرفس با چاپ ۴ رنگ و به صورت پانچ شده و لب چسب تولید و عرضه می گردد و قیمت کیسه آنتی باکتریال کرفس هر کارتن ۱۵۰۰ عددی ۳۱۰۰۰۰۰ ریال می باشد.
قیمت کیسه آنتی باکتریال کرفس اسپک
قیمت کیسه آنتی باکتریال کرفس اسپک
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
فهیمه قاسمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120646816
آدرس کانال: aradnano@
پست الکترونیکی: aradnano64@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروشندگان بهترین کیسه آنتی باکتریال

فروشندگان بهترین کیسه آنتی باکتریال زباله

فروشندگان بهترین کیسه آنتی باکتریال در این سایت در خدمت شما هستند. کیسه های آنتی …

دیدگاهتان را بنویسید