خانه / کیسه آنتی باکتریال / تولید مرغوب ترین کیسه آنتی باکتریال کاهو رومانو

تولید مرغوب ترین کیسه آنتی باکتریال کاهو رومانو

کیسه آنتی باکتریال کاهو رومانو به دلیل کیفیت و مرغوبیت بالا مشتریان زیادی را جذب کرده است. خوشبختانه در حال حاضر در کشور ما تولید مرغوب ترین کیسه آنتی باکتریال کاهو رومانو به خوبی در حال توسعه است.

با توجه به افزایش جمعیت و به دنبال آن افزایش نیاز غذایی در نقاط مختلف جهان، بحث ماندگاری مواد غذایی به یکی از مهم ترین موضوعات تبدیل شده است. همه می دانیم که بحث بسته بندی در افزایش طول عمر محصولات غذایی نقش بسیار مهمی دارد. در ادامه به معرفی یکی از بهترین محصولات جهت بسته بندی یعنی کیسه های آنتی باکتریال می پردازیم.

کیسه آنتی باکتریال کاهو رومانو

کیسه آنتی باکتریال

یکی از هزاران تأثیر علم نانو را می توان در صنعت بسته بندی مشاهده کرد. نیاز به نگهداری مواد غذایی خام بدون افزودن مواد نگهدارنده به آنها همواره یکی از مهم ترین دغدغه ها بوده است. متخصصین با استفاده از علم نانو به تولید محصولاتی مناسب بسته بندی مواد غذایی دست زده اند، که بتوان به نگهداری آنها در دراز مدت بدون احتیاج به روش های سنتی اقدام کرد.

برخی از این محصولات موارد زیر را شامل می شوند:

  • کیسه نانو
  • کیسه آنتی باکتریال
  • وررقه نگهدارنده
  • قرص نانو نگهدارنده
  •  و … .

اما یکی از پر کاربردترین این محصولات در صنایع غذایی را می توان کیسه های آنتی باکتریال و کیسه نانو نام برد. این کیسه ها را می توان جهت بسته بندی مواد غذایی گوناگون و به خصوص سبزیجات و میوه جات به کار برد.

کیسه آنتی باکتریال کاهو رومانو

کیسه آنتی باکتریال کاهو

کاهو از جمله سبزیجاتی است که از ایران به کشور های همسایه صادر می شود؛ بنابراین بحث بسته بندی و نگهداری آن از جمله بحث های مهم در امر صادرات محسوب می شود. استفاده از کیسه های آنتی باکتریال کاهو از جمله عوامل مهم در افزایش ماندگاری این محصول بوده است.

انواع کیسه آنتی باکتریال کاهو

کیسه های آنتی باکتریال کاهو در دو نوع رومانو و آیسبرگ و در اندازه های مختلف تولید می شوند. با توجه به نوع کاربرد کیسه های آنتی باکتریال از اندازه های مختلف آن استفاده می شود که قیمت های مختلفی هم دارند.

کیسه آنتی باکتریال کاهو رومانو

تولید کیسه آنتی باکتریال کاهو رومانو

در حال حاضر تولید کیسه های آنتی باکتریال، چه از نوع آیسبرگ و چه رومانو با بالاترین کیفیت در کشورمان و توسط متخصصین در حال انجام است. بازرگانی آراد نانو با برند اسپک در ایران تولید کننده و عرضه کننده انواع کیسه ها و محصولات نانو می باشد.

منبع: مرجع خرید و فروش کیسه و نگهدارنده نانو-کیسه نانو

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
فهیمه قاسمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120646816
آدرس کانال: aradnano@
پست الکترونیکی: aradnano64@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروشندگان بهترین کیسه آنتی باکتریال

فروشندگان بهترین کیسه آنتی باکتریال زباله

فروشندگان بهترین کیسه آنتی باکتریال در این سایت در خدمت شما هستند. کیسه های آنتی …

دیدگاهتان را بنویسید