خانه / کیسه آنتی باکتریال / فروش کیسه آنتی باکتریال اسپک برای بسته بندی ۲ نوع کاهو

فروش کیسه آنتی باکتریال اسپک برای بسته بندی ۲ نوع کاهو

کیسه آنتی باکتریال اسپک در ایران با قیمت و کیفیت عالی به فروش می رسد. بهترین بسته بندی برای دو نوع کاهو آیسبرگ و رومانو کیسه آنتی باکتریال اسپک می باشد.

کیسه آنتی باکتریال اسپک به عنوان محصولی جدید و بی نظیر برای نگهداری انواع میوه و سبزی، فروش بالایی دارد. شرکت های بسته بندی میوه و صیفی جات، بزرگترین خریداران انواع این کیسه ها در بازار هستند. برای بسته بندی انواع کاهو، توجه به سایز، اندازه و نوع کیسه های آنتی باکتریال اسپک اهمیت دارد.

این کیسه ها توانایی این را دارند که بازار پسندی بهتری را در مشتری ایجاد کند. افراد بیشتری راغب به خرید محصول و میوه شما باشند.

فروش کیسه آنتی باکتریال اسپک برای بسته بندی 2 نوع کاهو-min

کیسه آنتی باکتریال اسپک کاهو

کیسه آنتی باکتریال اسپک کاهو-min

کیسه آنتی باکتریال اسپک به انواع کیسه ضد قارچ و ضد میکروب اطلاق می شود که با فناوری نانو تولید شده اند. در صنعت کشاورزی از این نوع کیسه ها برای بسته بندی انواع میوه و سبزیجات استفاده می کنند.

برای بسته بند انواع کاهو صادراتی کیسه های آنتی باکتریال اسپک با ضخامت مناسب، کاربرد فراوانی دارند. کیسه هایی که موجبات سالم ماندن کاهو و محافظت آن از کپک زدگی و دیگر آلاینده ها در هنگام حمل و نقل و نگهداری را به عهده دارند.

یکی از خوبی های استفاده از کیسه آنتی باکتریال اسپک کاهو این است که زیبایی قابل توجه ای به کاهو می دهد. لذا مشتری خواهان خرید این محصول نسبت به رقبای دیگر بیشتر خواهد بود.

پس به صورت کلی می توان گفت که از دو جهت استفاده از این کیسه ها مناسب است.

  • مراقبت بیشتر موثر تر از کاهو
  • مشتری پسندی بیشتر

کیسه های آنتی باکتریال اسپک برای بسته بندی کاهو

کیسه های آنتی باکتریال اسپک برای بسته بندی کاهو-min

به عنوان فعال در زمینه فروش انواع کاهو باید با انواع کاهو ها در دنیا آشنا باشید. به طور کلی انواع کاهو کاشت شده در سراسر دنیا به ۷ گروه زیر طبقه بندی می شوند:

  • کاهو برگی یا برگ آزاد
  • کاهو رومی
  • کاهو موج دار
  • کاهو کله روغنی
  • کاهو ساقه ای
  • کاهو دانه روغنی
  • کاهو موج دار ییلاقی
دو نوع کاهو برگی و رومی در بازار ایران با حجم بالایی تولید و به صورت بسته بندی به بازار عرضه می شوند.

البته انواع کاهو موجود در بازار زمانی با کیسه های آنتی باکتریال اسپک بسته بندی می شوند که جنبه صادراتی داشته باشند. این نوع بسته بندی تنها در برخی کلان شهرها مانند تهران و اصفهان رونق دارند که بر قیمت تمام شده کاهو نیز می افزایند.

البته لازم به ذکر است که امروزه دنیا به سمت و سوی انتخاب محصول با کیفیت تر شده است. یکی از راه های اثبات کیفیت محصول انتخاب کیسه انتی باکتریال است.

راه تشخیص کیفیت بهتر کیسه کاهو

راه تشخیص کیفیت بهتر کیسه کاهو-min

امروزه از این محصول بیشتر به عنوان محصول صادراتی مورد استفاده قرار می گیرد.

کشور های مقصد دریافت کاهو تماما در خواست خود را در زمان ثبت سفارش به تاجران ایرانی با این نوع بسته بندی اعلام می کنند. لذا صادر کننده در جهت خرید این محصول اقدام می کند.

اما نکته ای که حائز اهمیت است این است که با گسترش درخواست های این محصول متقلبین نیز وارد شده اند.

افراد سود جویی هستند که به اسم محصول با کیفیت محصول بی کیفیت را به دست مشتری می دهد. انجام این کار ضرر های زیادی را به مشتری در زمان صادرات وارد می کند.

راه تشخیص کیفیت  کیسه انتی باکتریال برای مصرف کننده بسیار سخت است. اما تولید کننده به خوبی می داند که چه چیزی تولید کرده است.

شاید بهترین راه خرید اعتماد به کارخانه یا تولیدی است که اقدام به فروش این محصول کرده است.

فروش کیسه آنتی باکتریال اسپک

فروش کیسه آنتی باکتریال اسپک-min

این نوع کیسه ها با هدف بسته بندی دو یا چند نوع کاهو موجود در بازار به صورت در نمایندگی های فروش عرضه می شود.

در برخی از مناطق به ویژه تهران، انواع این کیسه ها به صورت عمده در اختیار خریداران قرار می گیرند. البته نمونه های کوچک این کیسه ها نیز با عنوان کیسه هوشمند اسپک برای مصارف خانگی تولید و در بازار خرید و فروش می شوند.

جهت استعلام قیمت فروش و سفارش، نمایندگی های عرضه انواع کیسه آنتی باکتریال انتخاب هوشمندانه ای هستند. نمایندگی های فروش به صورت مستقیم کیسه های بسته بندی کاهو را برای خریداران در شهرهای مختلف ارسال می کنند. بنابراین می توان گفت که نیاز به مراجعه حضوری جهت خرید کیسه های آنتی باکتریال تولید ایران نخواهید داشت.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
فهیمه قاسمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120646816
آدرس کانال: aradnano@
پست الکترونیکی: aradnano64@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروشندگان بهترین کیسه آنتی باکتریال

فروشندگان بهترین کیسه آنتی باکتریال زباله

فروشندگان بهترین کیسه آنتی باکتریال در این سایت در خدمت شما هستند. کیسه های آنتی …

دیدگاهتان را بنویسید