خانه / سولفورپد نگهدارنده / فروش سولفورپد هیمسا ترکیه برای نگهداری انگور

فروش سولفورپد هیمسا ترکیه برای نگهداری انگور

سولفورپد هیمسا ترکیه در بازار ایران به صورت انحصاری و از طریق نمایندگی ها به فروش می رسد. شیوه صحیح استفاده از این محصول برای نگهداری انگور در سردخانه اهمیت ویژه ای دارد.

سولفورپد هیمسا ترکیه به عنوان محصولی مرغوب برای نگهداری انگور سردخانه ای توسط نمایندگی های فروش عرضه می شود. این محصول در کنار انواع سولفورپد اسکو شیلی جزء نمونه های پرفروش در بازار هستند.

سولفورپد هیمسا ترکیه
سولفورپد هیمسا ترکیه

سولفورپد هیمسا ترکیه با نرخ ارزان

سولفورپد هیمسا برای نگهداری انگور با قیمت مناسب تنها در برخی استان ها قابل تهیه است. امروزه باغداران و شرکت های دارای سردخانه نگهداری میوه از انواع سولفور پد یا همان کاغذهای نگهداری میوه استفاده می کنند. توجه داشته باشید که این نوع نگهدارنده ها در سایز و وزن های مختلف تولید می شوند. انتخاب و سفارش سولفورپد مناسب باید بر حسب اندازه سبد بسته بندی و نوع میوه باشد. قیمت انواع سولفور پد وارداتی مانند برند هیمسا ترکیه با توجه به کیفیت و قدرت نگهدارندگی انگور متفاوت است.

سولفورپد هیمسا ترکیه
سولفورپد هیمسا ترکیه

نکات استفاده از سولفورپد هیمسا

سولفورپد هیمسا ترکیه از بهترین برندهای کاغذ نگهداری میوه در بازار ایران است. به عنوان خریدار یا مصرف کننده این محصول باید نکات زیر را جهت خرید و استفاده مناسب از آن را رعایت نمایید:

  • انتخاب جعبه یا سبد مناسب برای انگور
  • قرار دادن کیسه نایلکس داخل جعبه یا سبد
  • گذاشتن کاغذ سولفورپد در داخل سبد
  • چیدن انگورهای سالم داخل سبد
  • قرار دادن کاغذ سولفورپد روی انگورها
  • بستن درب جعبه یا سبد
  • نگهداری از سبد انگورهای در دمای مناسب
  • بررسی انگورهای بسته بندی به صورت روزانه

توجه کنید که در صورت فروش انگورهای سردخانه ای، جهت انتقال نیز باید از ماشین های دارای سردخانه استفاده نمایید.

سولفورپد هیمسا ترکیه
سولفورپد هیمسا ترکیه

فروش سولفورپد هیمسا ترکیه

سولفورپد هیمسا محصولی بی نظیر جهت نگهداری انواع انگور و سالم ماندن آنها در طول سال است. استفاده از انواع سولفورپد برای نگهداری انگور موجب کاهش کپک زدگی انگورها و جلوگیری از فاسد شدن آنها می شود. فروش سولفورپد با برند هیمسا ترکیه در برخی از کلان شهرها و از طریق نمایندگان معتبر صورت می گیرد. قابل ذکر است که این نمایندگی ها به صورت آنلاین نیز اقدام به فروش جدیدترین سولفورپدهای تولید نیز می نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
فهیمه قاسمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120646816
آدرس کانال: aradnano@
پست الکترونیکی: aradnano64@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عرضه کنندگان سولفورپد نگهدارنده انگور

عرضه کنندگان سولفورپد نگهدارنده انگور یکی از بهترین محصول در عصر زمان می باشد که برای هر تولید کنندگان و مراکزهایی که به پخش انگور می پردازند؛ یک ماده مهم و ضرو

دیدگاهتان را بنویسید