خانه / کیسه نانو صیفی جات / فروش فوری کیسه نانو کرفس

فروش فوری کیسه نانو کرفس

فروش کیسه نانو کرفس از طریق سایت های ما امکان پذیر شده است. بهترین راه خرید، مراجعه به سایت فروش فوری و مستقیم این محصول است. همانطور که می دانید ایران با توجه به تنوع اقلیمی که دارد تولید و صادر کننده محصولات غذایی فراوانی به دیگر کشور ها است.

یکی از این مواد غذایی که توسط ایران صادر می شود کرفس است. وقتی صحبت از صادرات مواد غذایی باشد، اولین بحث تلاش جهت ماندگاری محصول و جلوگیری از فاسد شدن آن است. کیسه های نانو از جمله ابزاری هستند که به ما در تحقق این هدف کمک کرده اند.

فروش کیسه نانو کرفس

معرفی کیسه نانو

کیسه نانو، نوعی کیسه است که به عنوان جایگزینی برای کیسه های پلاستیکی معرفی شده است. استفاده کردن از ذرات نانو در ساخت این کیسه ها ویژگی های بی شماری را برایش پدید آورده است. یکی از این ویژگی ها خاصیت آنتی باکتریال بودن آن است که بیشترین تأثیر را در گسترش روز افزون استفاده از این محصول داشته است.

انواع کیسه نانو

  • کیسه هوشمند برای بالا بردن محصولات کشاورزی خانگی
  • کیسه نانو باغی برای بسته بندی صادرات محصولات کشاورزی
  • کیسه فریزر نانو
  • کیسه نانوون
  • کیسه آنتی باکتریال بسته بندی صادراتی محصولات کشاورزی
  • کیسه زباله آنتی باکتریال و نانو

فروش کیسه نانو کرفس

کیسه نانو کرفس

کیسه نانو کرفس همانطور که از نامش هم پیداست کیسه ای جهت بسته بندی کرفس است. کرفس از جمله مواد غذایی است که ما به دیگر کشور ها صادر می کنیم، بنابراین باید در جهت نگهداری این محصول پس از برداشت توسط کشاورز تا آماده شدن برای صادرات تلاش کنیم.

کیسه های نانو با توجه به این موضوع که از ذرات نانو تشکیل شده اند، خاصیت آنتی باکتریال دارند که پروسه فاسد شدن محصول را نسبت به کیسه های معمولی به تعویق می اندازند. بنابراین استفاده از این نوع کیسه ها در بسته بندی کرفس بسیار مورد توجه قرار گرفته و روز به روز رو به افزایش است.

فروش کیسه نانو کرفس

فروش کیسه نانو کرفس

خوشبختانه متخصصین ما در کشور به توانایی تولید کیسه های نانو دقیقا با کیفیتی برابر با نمونه های خارجی آن دست پیدا کرده اند. کیسه های نانو پس از تولید در کارخانه ها برای فروش به بازار عرضه می شود. نمایندگی های فروش، دفاتر تأمین کننده و سایت های فروش آنلاین از جمله راه های فروش این محصول است.

 

فروش کیسه نانو کرفس

فروش کیسه نانو کرفس

جهت خرید کیسه نانو می توانید به طور مستقیم با متقاضی و یا نمایندگی های آن ها ارتباط بر قرار کرده و محصول خود را از طریق زیر خریداری نمایید:

  • ثبت سفارش در سایت و تماس با کارشناسان فروش
  • ثبت سفارش در تلگرام
  • خرید حضوری از شرکت و تحویل درب کارخانه

فروش کیسه نانو کرفس

منبع: مرجع خرید و فروش کیسه و نگهدارنده نانو-کیسه نانو

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
فهیمه قاسمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120646816
آدرس کانال: aradnano@
پست الکترونیکی: aradnano64@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولید کننده کیسه نانو کرفس اسپک

کرفس یکی از سبزیجاتی می باشد که خواص درمانی زیادی دارد و در تمام دنیا …

دیدگاهتان را بنویسید