خانه / کیسه نانو آنتی باکتریال / کیسه نانو آنتی باکتریال کرفس اسپک

کیسه نانو آنتی باکتریال کرفس اسپک

کیسه نانو آنتی باکتریال کرفس

پس از اینکه کیسه نانو آنتی باکتریال کرفس مناسب برای نگهداری کاهو توانست عملکرد خود را در افزایش صادرات این محصول نشان دهد در صدد آن برآمدیم تا کیسه نانو آنتی باکتریال کرفس مناسب برای نگهداری و صادرات کرفس را نیز تولید نماییم.
کرفس از سبزیجاتی است که نه تنها در مصرف خوراکی و از نظر غذایی در بازار خرید و فروش می شود بلکه یکی از سبزیجات مورد توجه بیولوژیست ها نیز می باشد و صادرات آن از ایران امروزه رونق زیادی پیدا کرده است و انبوهی از این محصول به روسیه صادر می گردد.
دلیل این امر این است که کرفس بستر بسیار مناسبی برای رشد باکتری و ها و میکروب های متعدد است و در زیست شناسی یا بیولوژِی این موجودات و کشف گونه های جدید از آن ها بسیار اهمیت دارد. بنابراین تولید کرفس و عرضه آن هم در بازار میوه و تره بار مهم است و هم در بازار بسته بندی و صادرات، و همیشه بهترین و مرغوب ترین نوع کرفس صادر میگردد که نگهداری و فروش آن مستلزم بسته بندی شکیل و مرغوب می باشد. ایران نیز که در تولید این سبزی نقش بسزایی در منطقه دارد، می تواند تولیدات خود را برای صادرات و فروش بیشتر نیز عرضه نماید.
با کیسه نانو آنتی باکتریال کرفس این هدف به آسانی قابل دست یابی است چرا که این محصول علاوه بر این که می تواند ماندگاری را تا حدودی بالاتر ببرد از لحاظ زیبایی با چاپ های شکیل تولید و عرضه می گردد.
خوشبختانه پس از اینکه کیسه نانو آنتی باکتریال کرفس تولید و وارد بازار شد و توانست بر روی صادرات کرفس و محصولاتی از این دست اثر مثبتی بگذارد، مورد تقاضای بیشتر قرار گرفت و به همین دلیل مرکز تولید کننده آن برای دسترسی بهتر به آن، سفارش آنلاین و تلفنی را جایگزین روش های قبلی خرید و فروش کرد. بازرگانی آراد نانو تولید و عرضه کننده کیسه نانو آنتی باکتریال کرفس در ایران می باشد و این محصول را با قیمت مناسب و در اسرع وقت برای کلیه محصولات کشاورزی در اختیار صادرکنندگان قرار می دهد.

کیسه نانو آنتی باکتریال کرفس

منبع: مرجع خرید و فروش کیسه و نگهدارنده نانو-کیسه نانو

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
فهیمه قاسمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120646816
آدرس کانال: aradnano@
پست الکترونیکی: aradnano64@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش اینترنتی کیسه نانو نگهدارنده اسپک

فروشگاه های اینترنتی زیادی در زمینه عرضه کیسه نانو نگهدارنده فعالیت دارند و فروش اینترنتی …

دیدگاهتان را بنویسید