خانه / سولفورپد انگور / صادرات کلی سولفورپد انگور صادراتی

صادرات کلی سولفورپد انگور صادراتی

سولفورپد یکی از محصولاتی است که برای نگهداری انگور به کار می رود و در انواع مختلفی در بازار موجود است. سولفورپد انگور صادراتی یکی از انواع این محصول است که دارای کاربردهای فراوان است و در هنگام رسیدن انگور ها به آنها کمک می کند تا از شر گنجشکها و سایر پرنده ها و حشرات در امان بمانند. این محصول در انواع متفاوتی در بازار موجود است اما انواع صادراتی آن را می‌توان بهترین نوع و کیفیت دانست.

صادرات کلی سولفورپد انگور صادراتی

درباره ویژگی های سولفورپد انگور نانو

درباره ویژگی های سولفورپد انگور نانو سولفورپد انگور نانو یکی از با کیفیت ترین انواع سولفورپد های موجود در بازار است که به تازگی به بازار وارد شده است و از بدو ورود مشتریان بسیار زیادی را به خود جذب نموده است. برخی از مهمترین ویژگی های این محصول عبارتند از:

  • دارا بودن اندازه مناسب: یکی از ویژگی های این محصول این است که این محصول دارای اندازه بسیار مناسبی است که برای نگهداری از انگور ها بسیار مناسب می باشد و می توان انگور های بزرگ و کوچک را داخل آن جای داد.
  • حالت ضدعفونی کنندگی: یکی دیگر از مشخصات این محصول این است که این محصول دارای حالت ضدعفونی کنندگی می باشد و به همین دلیل از انگور در برابر ویروس و باکتری ها محافظت می نماید و از خراب شدن آنها تا حد ممکن جلوگیری می کند و به همین دلیل می توان انگور را برای مدت طولانی در آن نگهداری نمود.
  • رنگ مناسب: این محصول دارای رنگ سفید است که رنگی مناسب به شمار می رود و حرارت و نور مستقیم خورشید را بیش از اندازه به خود جذب نمی کند و باعث سوختن انگورها نمی شود.
  • ضد گرد و غبار: انواع نانوی این محصول کاملا ضد گرد و غبار هستند و کثیفی را به خود جذب نموده و انگور را در سالم ترین و تازه ترین شکل ممکن حفظ می کنند.

خرید مستقیم سولفورپد انگور صادراتی

خرید مستقیم سولفورپد انگور صادراتی خرید مستقیم سولفورپد انگور صادراتی یکی از راه‌های خرید انواع صادراتی و با کیفیت این محصول است که در این نوع خرید، سولفورپد انگور با قیمت بسیار مناسب و کاملا اقتصادی و کیفیت بالا در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد.

امروزه خرید مستقیم این محصول به روشهای متفاوتی امکان پذیر است اما یکی از رایج ترین روش ها برای خرید مستقیم را می توان خرید این محصول از طریق سایت های اینترنتی به عنوان نمود، زیرا در سایت‌های اینترنتی نه تنها محصول به صورت مستقیم به دست مصرف کنندگان می رسد، بلکه در هزینه های دیگر مانند هزینه حمل و نقل نیز صرفه جویی خواهد شد و قیمت تمام شده محصول برای مشتریان مناسب تر است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
فهیمه قاسمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120646816
آدرس کانال: aradnano@
پست الکترونیکی: aradnano64@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولید کننده سولفورید نگهداری انگور

وجود تولیدی سولفورید نگهداری انگور متعدد در بازار ایران توانست نیاز همه مشتریان و خواستاران این سولفورید ها را برطرف کند؛ اما اگر قصد دارید با بزرگترین تولیدی ه

پاسخی بگذارید