خانه / سولفورپد انگور / بازار خرید سولفورپد انگور صادراتی

بازار خرید سولفورپد انگور صادراتی

سولفورپد انگور صادراتی با کیفیت درجه یک و ماندگاری بالا با قیمت عمده و مستقیم به فروش می رسد، بازار خرید این محصول روند بسیار خوب و پر رونقی داشته و در برند لایف پک ترکیه و ترند لایف گلد ترکیه برای انگور هیمسا ترکیه و اسکو شیلی مطالبات بسیار خوبی را در بازار به ثبت رسانده است، این محصول را ما در قالب کلی و با قیمتی که فراتر از انتظار شما است در تعداد بالا و با بهترین کیفیت و مرغوبیت معروض خواهیم نمود،

بازار خرید سولفورپد انگور صادراتی

مشخصات مهم سولفورپد انگور آنتی باکتریال

مشخصات مهم سولفورپد انگور آنتی باکتریال

سولفورپد انگور آنتی باکتریال یک محصول برای محفوظ نگه داشتن کیفیت انگور و طراوت و تازگی آن و سلامت رسیدن به مقصد مورد استفاده قرار می گیرد، این محصول کاربردهای خوبی در حوزه میوه داشته و برای نگهداری انواع میوه تره بار اعم از خیار، کدو، فلفل دلمه، بادمجان، کلم بروکلی، هویج و مواردی از این قبیل مناسبت بسیار خوبی دارد.

ساختار تولیدی این محصول با فناوری و بهره مندی از تکنولوژی و علوم نانو همراه بوده و ممانعت از ورود هر گونه میکروب هوازی و غیره به درون کیسه جزو اولین مشخصه آن به شمار می آید، سولفورپد برای نگهداری انگور کیسه آنتی باکتریال و برای امر صادرات کاهو رومانو، کاهو آیسبرگ، کرفس، بادمجان و در قالب بسته بندی تکی مورد استفاده قرار می گیرد.

نگهداری بلند مدتی را با استفاده از این محصول می توان برای محصولات اعم از صیفی جات و میوه جات در نظر گرفت، انگور چون بافتی بسیار نرم و پر آب دارد در معرض فساد یا تخریب و له شدن است لذا قرار دادن ان در این کیسه ها درجات کیفی آن را محفوظ نگه می دارد، محصول کاملا سلامت و بدون نقص در بسته بندی های با کیفیت به دست مشتریان در بازارهای خارجی می رسد.

بازرگانی فروش سولفورپد انگور صادراتی

بازرگانی فروش سولفورپد انگور صادراتی فروش سولفورپد انگور در حجم بالا و در برندهای بسیار خوب و مطرحی همراه بوده و مشتریان با توجه به کیفیت فوق العاده این محصول و کاربردهای خوبی که مختص خود نموده است اقدام به خرید عمده آن می نمایند، دفاتر بازرگانی فروش این محصول را با کیفیت درجه یک و با قیمت کلی در اختیار مشتریان قرار می دهند.

مراکز بازرگانی با هدف برقراری توازن و تعادل در بازار و تامین اقلام صادراتی این محصول را در برندهای معتبر و با مناسب ترین قیمت در حجم بالا به مشتریان خود عرضه می دارند، کیسه آنتی باکتریال برای نگهداری انگور و صادرات آن به مناطق مختلف در کشورهای دیگر مطالبات خوبی را به همراه داشته است، کیسه نانو برای انواع میوه و صیفی جات در قالب ۸ الی ۱۰ کیلویی مورد استفاده قرار می گیرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
فهیمه قاسمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120646816
آدرس کانال: aradnano@
پست الکترونیکی: aradnano64@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت کلی سولفورپد انگور نانو

سولفورپد انگور نانو یک ماده صنعتی بوده که مصارف زیادی را به خود اختصاص داده است. این ماده جایگزین گاز گوگرد شده و می تواند به ماندگاری زیاد انگور کمک زیادی کند

پاسخی بگذارید